WordPress
Close (Esc)

Інтернет магазин

🛠 Ви задумалися всерйоз щодо інтернет магазину? І це дуже добре що Ви потрапили саме на наш сайт. Наша компанія спеціалізується на створення і просування інтернет магазинів під будь-яку групу товарів під керуванням CMS систем WordPress, OpenCart та CS-Cart.

⭐ Інтернет магазин

🛠 Найшвидшим варіантом запуску вашого магазину може стати платформа WordPress на якій побудовано мільйони успішних сайтів і магазинів. Дана CMS система дає практично безмежні можливості для розвитку будь-якого інтернет магазину. Так само в подальшому вашим співробітникам буде просто управляти товарною групою магазину і розвивати ваш сайт.

👉 У нашому арсеналі є CMS OpenCart та CS-Cart які створені саме під інтернет магазини і є повноцінними двигунами для управління саме інтернет магазином. У цих обох CMS системах є всі необхідні функції для Вашого сайту вже з коробки. І так само як і на WordPress є безліч готових модулів і відмінних дизайнів на всі випадки життя.

WEB Studio WikiOur

📌 Що ж стосується SEO оптимізації і просування вашого магазину в пошуковій мережі, то WordPress як би, то не було буде займати лідируюче місце в цьому списку, але і OpenCart та CS-Cart не на багато поступаються і мають в деяких аспектах навіть зручніші настройки SEO і правильну SEO розмітку для пошукових движків. Тут звичайно ж все залежить від майстерності SEO оптимізатора і від копірайтерів які працюють з текстом, ну і від взагалі всієї стратегії просування сайту.

Studio WikiOur створення і просування сайтів

З приводу бюджету. WordPress це самий бюджетний варіант і найшвидший. OpenCart стоїть на другому місці і CS-Cart через вартості самої CMSє найдорожчим варіантом.

🛠 Всі три CMS хороші і є повноцінними робочими варіантами для створення будь-якого інтернет магазину. Ви завжди можете зв’язатися з співробітниками нашої компанії і вони проконсультують Вас з приводу вибору CMS для Вашої групи товарів або послуг.


Як домогтися максимальних результатів ?

🛠 Наша компанія спеціалізується на повноцінний розвиток бізнесу в інтернеті починаючи від створення сайту закінчуючи професійною маркетинговою компанією. 📌 Давайте ми коротко розповімо Вам як це відбувається і які дії необхідно проводити для досягнення мети.

👉 Насамперед необхідно взяти ваш продукт і вивчити конкуренцію на ринку (наскільки щільно зайнята ніша і які маркетингові стратегії використовують ваші конкуренти, які у них сайти). Далі необхідно провести аналітику ключових слів по просувається продукту і отримати так званий «список ключів» для вашого сайту.

👉 Тепер можна братися за новий сайт, в залежності від продукту, що просувається товару або послуги або ж бренду необхідно запустити сайт (корпоративний сайт або інтернет магазин). При створенні сайту необхідно враховувати всю зібрану аналітику по конкурентам і за ключовими словами. Необхідно відразу правильно закласти фундамент (всю структуру сайту) з урахуванням SEO та зручністю для вашого майбутнього користувача сайту як клієнта, так і ваших співробітників. Розгортаємо сайт і наповнюємо контентом.

🔥 Відмінно після того як сайт створений і готовий до роботи нам знадобляться сторінки і групи в соціальних мережах їх так само для початку потрібно наповнити контентом з сайту.

🎯 Ось прийшов час маркетингової компанії. Ми повинні провести аналітику по цільовій аудиторії (вік, стать, регіон, залученість і т.д.) до неї додати вже раніше проведену аналітику по конкурентам при необхідності в залежності від бізнесу зібрати ще максимум даних і почати планувати маркетингову компанію. Після того як все підготовлено і структуровано можна налаштовувати і запускати рекламу. Звичайно ж непогано б обзавестися CRM системою і обдумати всі кроки вашого клієнта від попадання його до Вас на сайт до кінцевого продажу і відправки товару або виконання будь-яких послуг.

🛠 Ми виклали основну суть правильного ведення та постановці продажів через інтернет залишивши професійні секрети за лаштунками. Ми хочемо що Ви розуміли що просто зробити сайт або підправити десь SEO або ж запустити якусь рекламу не гарантує стовідсоткового результату.

⭐⭐⭐ Гарний результат буде при комплексному підході до всієї роботи в інтернеті, і так само він буде залежати і від ваших співробітників які безпосередньо спілкуватимуться з клієнтом і відвантажувати продукцію. Все це Ви можете розбити на етапи при нестачі бюджету, але робити це все потрібно, щоб отримати максимальний 100% ефект.

⭐ Напишіть нам якийсь магазин Ви хочете


  Блог здавалося б найпростіший сайт, але це не так! Ваші матеріали повинні бути в топах пошукових систем і коли читач потрапляє на сторінки вашого сайту він повинен хотіти повернутися і читати публікації. 🔔 Читати статтю

  Лендінгем 🔥 Хочете швидко вивести на ринок продукт? Лендінгем може розповісти все про ваш продукт клієнту і привести його до покупки вашого товару або послуги. Лендінгем і правильна маркетингова стратегія дають Продажі. 🔔 Читати статтю

  Корпоративний сайт 🔥 Ви хочете вивести Ваш бізнес на новий рівень! І це правильне рішення Ваші конкуренти напевно вже давно це зробили. Ми пропонуємо Вашій Бізнесу швидкий старт з корпоративним сайтом що дозволить збільшити генерацію лідів і приверне нових потенційних клієнтів в Вашу компанію. 🔔 Читати статтю

  Веб-додатки (WEB APP) це система управління контентом написана на мові PHP або JavaScript. Веб-додаток може поєднувати в собі кілька мов програмування в залежності від розробників цього додатка. Всі додатки в основному пишуться за допомогою різних фреймворків таких, як наприклад Laravel, Vue.js, React на сьогоднішній день один з найпопулярніших фреймворків. 🔔 Читати статтю


  🎯 SEO Просування сайтів 📌 На сьогоднішній день SEO просування це інструмент довгострокової роботи. Ваш сайт буде видно при органічному пошуку в топових позиціях. При правильній роботі з SEO ваші продукти з’являться в органічному пошуку на першій або другій сторінці через деякий час. 🔔 Читати статтю

  🎯 Просування в соціальних мережах SMM (social media marketing) один з інструментів інтернет-маркетингу. Суть SMM залучення клієнтів з соціальних мереж. За статистикою Marketing Sherpa, 95% людей від 18 до 34 років найзручніше стежити за брендом і взаємодіяти з ним саме через соцмережі. 🔔 Читати статтю

  🎯 Контекстна реклама Adwords для сайту в пошукових системах Google дуже ефективний інструмент просування. Цей інструменту дозволять вам привернути клієнтів і реалізувати будь-яку стратегію. Контекстна реклама Adwords це швидкий старт будь-якого продукту або сайту. 🔔 Читати статтю


  🛠 Інтеграція CRM систем з сайтом. Одні з основних CRM систем це Bitrix24, AmoCRM, ZOHO і інші популярні CRM системи. Існує безліч інтеграцій вже готових від розробників самої CRM системи тому створити взаємозв’язок сайтів під управлінням CMS WordPress OpenCart і CS-Cart c популярними CRM системами можливо. 🔔 Читати статтю

  Back to Top
  Close Zoom