Інтернет магазини

⭐ Розробка інтернет магазину

Складно знайти сучасної людини, яка б ніколи не здійснював покупок в інтернеті. Як показує статистика, з кожним днем кількість інтернет користувачів тільки зростає, тому розробка інтернет магазину об’єктивна необхідність для бізнесу. Ви отримаєте ефективний маркетинговий інструмент, завдяки якому значно розширите цільову аудиторію і збільшите продажу.

Разработка интернет магазина
Розробка інтернет магазину

⭐ СПЕЦИФІКА РОЗРОБКИ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІВ

Розробка інтернет магазину це складний комплекс робіт, для успішного виконання якого необхідні дії всієї команди розробників, аналітиків, контент менеджерів, seo фахівців, а так само інших що беруть участь в процесі людей.

⭐ ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ ПРОХОДИТЬ В КІЛЬКА ЕТАПІВ:

Обговорення спільного проекту, його функціоналу з урахуванням подальшого масштабування. Постановка основних задач і вибором на чому будуватиметься вся структура проекту.

Так само можна підключити дослідження ринку і підготовку стратегії перед початком роботи над проектом по розробці інтернет-магазину детально аналізувати ринок, визначити конкурентів і розробити стратегію для успішного запуску інтернет магазину.

На підставі проведеного маркетингового дослідження можна створити прототип майбутнього магазину, повністю відповідний завданням бізнесу. При створенні дизайну враховуються особливості товарів, використовуються фірмові кольори і елементи компанії, опрацьовується майбутній образ магазину.

Далі Програмування. Розробники переводять картинку в статичні сторінки. Створюються сторінки магазину, картки товарів, форми замовлення і оплати, а також інші сторінки які існують в проекті. Паралельно розробляється серверна частина і backend. В подальшому підключається висновок контенту в frohtend. Після фінальне тестування і розміщення на хостингу. Ви отримуєте повноцінне веб додаток створене на PHP, JavaScript, CSS і т.д. Такий процес розробки інтернет магазину досить трудомісткий, тривалий і відповідно не дешевий він може коштувати від 5000 $ і вище, все залежить від внутрішнього функціоналу магазину і бізнес логіці, кількості сторінок, наявності інтеграцій з іншими ресурсами, кількістю опублікованого матеріалу …

Так само можливий більш дешевий і швидкий варіант. Створення магазину на базі cms WordPress або OpenCart це одні з найпоширеніших систем управління контентом. Наприклад магазин на WordPress без верстки теми може коштувати від 500 $, а Лендінгем від 250 $. Ну і аналітика близько 150 $ на це теж потрібен час. Можна скористатися будь-яким вподобаному шаблоном на EventMarket і переробити його під потрібну тематику.

Якщо ж Ви захочете щоб кожна сторінка вашого сайту була написана під WordPress це вже від 1000 $ Нова тема під Opencart від 1500 $

Зробимо для Вас інтернет магазин від 500 $. Встановимо, переробимо або створимо всі необхідні модулі і створюємо широкий функціонал, що спонукає відвідувача стати активним клієнтом, яка вчиняє додаткові покупки. Використовуємо спеціальні інструменти, які зроблять роботу вашого інтернет-магазину швидкою і простою.

🛠 розроблені інтернет МАГАЗИНУ «ПІД КЛЮЧ» З НУЛЯ, надати МАРКЕТИНГОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ УСПІШНОГО РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ ТА ТЕХНІЧНУ ПІДТРИМКУ ДЛЯ СТАБИЛЬНОЙ РОБОТИ.

Створений нашою командою проект дозволить вирішити кілька важливих завдань

✔ Збільште обсяг продажів. З кожним днем ​​все більше клієнтів починає здійснювати покупки онлайн. Тому яким би популярним не був ваш бренд, відсутність якісного інтернет-магазину знижує ваші продажі.

✔ Розширте ринок збуту. Потенційним клієнтам буде значно простіше і легше знайти вас в інтернеті, ніж на вулицях міста. Крім того, наявність власного інтернет-магазину дозволить збільшити географію продажів, реалізуючи товари клієнтам по всій країні, а не тільки в межах свого регіону.

✔ Отримайте цілодобові продажу. Інтернет-магазини працюють в режимі 24/7. Потенційний клієнт може зайти на сайт в будь-який час для оформлення замовлення. При цілодобовому режимі роботи компанія отримає набагато більше прибутку, ніж при суворої прив’язці до стандартних робочим годинах.

📌 Основна мета продає сайту це перетворення відвідувача в клієнта, готового придбати товар або замовити послугу. Тому створення привабливого продає дизайну і зручного юзабіліті, підготовка унікальної торговельної пропозиції і надання повної інформації про товар, максимальне спрощення процесу оформлення замовлення та оплати покупки відіграють визначальну роль.

Одна з головних завдань, яке вирішують технічні фахівці, це забезпечення безперебійної роботи сайту. Для цього ми вибираємо стабільний хостинг і надійну CMS, а також надаємо професійну технічну підтримку. Також важливо отримати адаптивний дизайн для всіх типів пристроїв, операційних систем і браузерів. Ну і не забувати про базове SEO.

Розроблені готові рішення значно прискорюють процес розробки інтернет-магазинів. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб максимально скоротити термін від моменту вашого звернення до нас до запуску проекту і отримання прибутку з перших продажів.

😎 ЩО КРАЩЕ: ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН, ЛЕНДІНГ АБО КАТАЛОГ?

Вибір типу сайту для реалізації товарів залежить від асортименту товарів. Якщо ви пропонуєте більше 10 одиниць товару, варто зайнятися створенням інтернет-магазину. Якщо ви реалізуєте кілька товарів і не плануєте розширювати асортимент, підійде Лендінгем. Якщо товари пропонуються під замовлення, можна створити каталог або Лендінгем в залежності від їх кількості.

Інтернет-магазини відрізняються один від одного дизайном і функціональністю. Розробка проекту та його реалізація може займати різну кількість часу в залежності від складності та необхідності підключення додаткових сервісів. Створення фірмового стилю, підготовка маркетингової стратегії, оптимізація, просування і технічна підтримка і додаткові послуги, що впливають на вартість. Для уточнення ціни створення сайту або веб-додатки зв’яжіться з нашим фахівцем в будь-який зручний час.


⭐ Блог здавалося б найпростіший сайт, але це не так! Ваші матеріали повинні бути в топах пошукових систем і коли читач потрапляє на сторінки вашого сайту він повинен хотіти повернутися і читати публікації.

⭐ Лендінгем 🔥 Хочете швидко вивести на ринок продукт? Лендінгем може розповісти все про ваш продукт клієнту і привести його до покупки вашого товару або послуги. Лендінгем і правильна маркетингова стратегія дають Продажі.

⭐ Корпоративний сайт 🔥 Ви хочете вивести Ваш бізнес на новий рівень! І це правильне рішення Ваші конкуренти напевно вже давно це зробили. Ми пропонуємо Вашій Бізнесу швидкий старт з корпоративним сайтом що дозволить збільшити генерацію лідів і приверне нових потенційних клієнтів в Вашу компанію.

⭐ Веб-додатки (WEB APP) це система управління контентом написана на мові PHP або JavaScript. Веб-додаток може поєднувати в собі кілька мов програмування в залежності від розробників цього додатка. Всі додатки в основному пишуться за допомогою різних фреймворків таких, як наприклад LaravelVue.jsReact на сьогоднішній день один з найпопулярніших фреймворків.


🎯 SEO Просування сайтів 📌 На сьогоднішній день SEO просування це інструмент довгострокової роботи. Ваш сайт буде видно при органічному пошуку в топових позиціях. При правильній роботі з SEO ваші продукти з’являться в органічному пошуку на першій або другій сторінці через деякий час.

🎯 Просування в соціальних мережах SMM (social media marketing) один з інструментів інтернет-маркетингу. Суть SMM залучення клієнтів з соціальних мереж. За статистикою Marketing Sherpa, 95% людей від 18 до 34 років найзручніше стежити за брендом і взаємодіяти з ним саме через соцмережі.

🎯 Контекстна реклама Adwords для сайту в пошукових системах Google дуже ефективний інструмент просування. Цей інструменту дозволять вам привернути клієнтів і реалізувати будь-яку стратегію. Контекстна реклама Adwords це швидкий старт будь-якого продукту або сайту.


🛠 Інтеграція CRM систем з сайтом. Одні з основних CRM систем це Bitrix24, AmoCRM, ZOHO і інші популярні CRM системи. Існує безліч інтеграцій вже готових від розробників самої CRM системи тому створити взаємозв’язок сайтів під управлінням CMS WordPress OpenCart і CS-Cart c популярними CRM системами можливо.

Back to Top
Close Zoom