Контекст і Таргет

Тільки цільова аудиторіяКонтекстна реклама та SMM яка ґрунтуватиметься на націлення

Контекстна реклама є невід’ємною складовою частиною маркетингу. Конкуренти все більше перегрівають ринок високими ставками. На ринку контекстної реклами постійно з’являються нові правила і гравці, а за ними і ще більш ефективні підходи.

Реклама один з основних «китів», на яких будується і тримається робота будь-якої компанії, підприємства, бізнесу. Адже саме завдяки їй можна розповісти про свій продукт / послугу, залучити нових клієнтів, створити хорошу репутацію, і багато іншого.

Без професіоналів у цій галузі просто не обійтися. Ви можете просто злити свій бюджет не отримавши високого відгуку від реклами. Ми знаємо, як ефективно використовувати цей інструмент для отримання прибутку.

🧲 Згенеруємо потік реальних клієнтів з Google і Yandex. Отримайте максимум від нової рекламної компанії разом з WikiOur

✔ Збільшення продажів
✔ Зростання прибутку
✔ Довіра до бренду

🔥 Допоможемо створити потік нових клієнтів у Ваш бізнес, за рахунок правильного налаштування реклами в Google і Yandex.

Запуск контекстної реклами WikiOur
Хочете багато клієнтів? WikiOur знайде їх в Google і наведемо до Вас на сайт через інструмент Google Ads. Зробимо так, щоб рекламні оголошення Вашого бізнесу побачила цільова аудиторія.

🕸 WikiOur Пошукова реклама
Налаштування реклами товарів в пошукових системах Google і Yandex. Показ рекламних оголошень в пошуковій видачі в залежності від запиту користувача.

Вам потрібні заявки, дзвінки і продажу? Чи не морочитися над зайвою технічною інформацією. Ми самі налаштуємо рекламу під цікаві Вашому бізнесу пошукові запити, проконсультуємо на простому зрозумілою мовою, надамо прозорі звіти.

Що станеться після запуску пошукової реклами WikiOur
✔ Дзвінки
✔ Заявки
✔ Продажі
✔ Ліди і звернення
✔ Охоплення і залученість
✔ Висока окупність інвестицій
✔ Низька вартість цільового дії
✔ Низька вартість лидов

🕸 Google AdWords і Яндекс.Директ для збільшення обсягів продажів.
Контекстна реклама сайту в пошукових системах Google і Яндекс дуже схожа, обидва інструменту дозволять вам привернути клієнтів і реалізувати будь-яку стратегію. В Google Adwords багато можливостей для оптимізації великого масиву інформації. Це актуально, коли ви ведете просування десятків товарів і сторінок.

Механіка роботи Яндекса і Google практично ідентична. Обидва інструменти допомагають підприємцям залучати клієнтів через контекстну рекламу. В Україні набагато популярніше Google, тому правильно налаштувавши рекламу в рамках цієї пошукової системи, Ви можете отримати відчутний приплив продажів в свій бізнес.

В Україні Яндексом користуються від 20 до 30%, в інших країнах СНД у сервісу також є своя частка. З 100 опитаних осіб тільки 10 користуються Яндексом в Україні. Зате в Росії та інших країнах СНД цей пошуковик більш популярний. Якщо ви хочете охопити цю аудиторію, необхідно замовити контекст на Яндекс.Директ.

🕸 WikiOur & Google Shopping дає високі показники продажів товарної групи
Збільшимо продажу у Вашому бізнесі за допомогою товарних оголошень в Google. У пошуковій видачі будуть відображатися Ваші товари з фотографією, назвою, вартістю і згадкою магазину.

Запускайте рекламні кампанії нового типу. Google Shopping дає інтернет-магазинах можливість значно підвищити кількість продажів у порівнянні зі стандартними пошуковими кампаніями.

🕸 WikiOur Ремаркетінг для поліпшення залучення користувача
Зараз не можна просто так відпускати відвідувачів сайту. Дожимайте тих, хто вже знає про Ваш бізнес, за допомогою ремаркетингу в Instagram, Facebook, Gmail і Google.

В основу ремаркетингу закладений показ рекламних оголошень тим користувачам, які вже були на Вашому сайті. Реалізація стратегії можлива через ретаргетінг в Google Ads дієвий інструмент, який в руках досвідчених фахівців допомагає бізнесу ефективно взаємодіяти із зацікавленою аудиторією.

Згідно з дослідженнями, понад 90% відвідувачів сайту йдуть, так і не зробивши конверсії, а повернулися на сайт користувачі здійснюють конверсії в 1,5-2 рази частіше, ніж нові. Хочете охопити своїх потенційних клієнтів і привести їх до покупки?

Якщо повернути відвідувача через ремаркетинг, ймовірність того, що вони куплять, в 1,5-2 рази більше в порівнянні з тими, хто бачить Ваш сайт вперше.

✔ Зростання звернень
✔ Поліпшення залученості
✔ Збільшення охоплення
✔ Довіра до бренду
✔ Збільшення продажів

🕸 WikiOur Медійна реклама товарів і послуг для охоплення користувачів
Показ текстових, графічних, анімаційних та інших оголошень користувачам на різних сайтах мережі по заданих налаштувань.

Ви можете збільшити кількість потенційних клієнтів за допомогою медійної реклами. Пропозиції Вашого бізнесу будуть з’являтися в текстовому, графічному і анімованому форматі на різних сайтах медійної мережі.

✔ Продажі
✔ Зростання впізнаваності бренду
✔ Зростання лояльності користувачів
✔ Охоплення користувачів
✔ Дзвінки та заявки

SMM просування Таргетинг
WikiOur допоможе вам знайти нових клієнтів і повернути старих, а так само розвинути ваш бренд або продукт в соціальних мережах.

SMM це те, що необхідно кожному бренду, незалежно від його віку, масштабу і тематики. SMM дозволить вам:

✔ Поліпшити впізнаваність бренду
✔ Формувати базу потенційних клієнтів
✔ Спілкуватися безпосередньо з цільовою аудиторією
✔ Підвищувати лояльність цільової аудиторії до бренду
✔ Отримувати зворотний зв’язок з існуючими клієнтами
✔ Збільшити зростання продажів з соціальних мереж

🔥 Конвертуємо відвідувачів в клієнти, проводимо аналіз, збільшуємо конверсію та продажу. Повертаємо на сайт тих, хто хотів зробити звернення, але не зробив цього.

Отримуйте клієнтів у Ваш бізнес через 24 години після запуску реклами з високою окупністю. Наведемо нових клієнтів для Вашого бізнесу з таргетированной реклами в Соціальних мережах

Гнучка рекламна стратегія дозволить Вам
✔ Підвищити впізнаваність бренду
✔ Утримати лояльність клієнтів
✔ Звертатися адресно до цільової аудиторії
✔ Підвищувати лояльність цільової аудиторії до бренду
✔ Збільшувати конверсію

📌 Можливості — Сотні, тисячі, мільйони Ваших потенційних клієнтів прямо зараз знаходяться в різних соціальних мережах і не знають про Вас. SMM новий канал для Вашого бізнесу дозволяє вирішити цю проблему.

📌 Репутація — Набридло відповідати клієнтам на сотнях форумів? Не витрачайте час нехай вони пишуть прямо у Вашій групі. Таким чином Ви не тільки зможете моментально вирішити всі виниклі питання, але і підвищити лояльність своєї аудиторії.

📌 Ефективність — Після запуску рекламної кампанії, Ви отримуєте динамічне зростання потенційних клієнтів в групі або на своєму сайті.

📌 Збільшення продажів — Орієнтування в соцмережах дозволяє показувати рекламні оголошення максимально зацікавленим у вашому реченні людям, через що рівень конверсії зростає, продажів стає більше, а прибуток вище.

📌 Оптимізація бюджету — Точні настройки таргетированной реклами роблять цей інструмент недорогим і результативним каналом продажів. Використовуючи таргетинг, домогтися потоку клієнтів Ви зможете з невеликим бюджетом. Навіть якщо у Вас немає власного сайту.

📌 Довіра до бренду — Ви можете рекламувати практично будь-які продукти, пропозиції, акції та новинки: таргетована реклама обов’язково приверне увагу потенційних клієнтів до Вашої компанії.

Отримуйте нових клієнтів для Вашого бізнесу з таргетированной реклами в Соціальних мережах

✔ Проводимо дослідження
аудиторії та її потреб
✔ Розробляємо і реалізуємо
стратегію просування SMM
✔ брендіруем сторінки в соц. мережах.
Ваше співтовариство точно запам’ятають!
✔ Наповнюємо сторінку спільноти цікавим і продають контентом.
✔ Залучаємо цільову аудиторію в групу або відразу на сайт.
✔ Проводимо конкурси та акції, які
дозволяють залучити нових користувачів.
✔ Підтримуємо репутацію: ми перетворимо старих клієнтів в потенційних покупців.


⭐ Блог здавалося б найпростіший сайт, але це не так! Ваші матеріали повинні бути в топах пошукових систем і коли читач потрапляє на сторінки вашого сайту він повинен хотіти повернутися і читати публікації.

⭐ Лендінгем 🔥 Хочете швидко вивести на ринок продукт? Лендінгем може розповісти все про ваш продукт клієнту і привести його до покупки вашого товару або послуги. Лендінгем і правильна маркетингова стратегія дають Продажі.

⭐ Корпоративний сайт 🔥 Ви хочете вивести Ваш бізнес на новий рівень! І це правильне рішення Ваші конкуренти напевно вже давно це зробили. Ми пропонуємо Вашій Бізнесу швидкий старт з корпоративним сайтом що дозволить збільшити генерацію лідів і приверне нових потенційних клієнтів в Вашу компанію.

⭐ Інтернет магазин 🛠 Ви задумалися всерйоз щодо інтернет магазину? Наша компанія спеціалізується на створення і просування інтернет магазинів під будь-яку групу товарів під керуванням CMS систем WordPressOpenCart та CS-Cart.

⭐ Веб-додатки (WEB APP) це система управління контентом написана на мові PHP або JavaScript. Веб-додаток може поєднувати в собі кілька мов програмування в залежності від розробників цього додатка. Всі додатки в основному пишуться за допомогою різних фреймворків таких, як наприклад LaravelVue.jsReact на сьогоднішній день один з найпопулярніших фреймворків.

Back to Top
Close Zoom