Корпоративний сайт

⭐ РОЗРОБКА КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ WORDPRESS

Сайти WordPress розробка сайтів WordPress. Які завдання вирішує розробка корпоративного сайту в Україні і що таке корпоративний сайт WordPress. Корпоративний сайт на CMS WordPress це одна з найпоширеніших платформ для управління сайтом. Підходять для більшості проектів класичного типу, мають безліч готових модулів.

Переваги:
✔ Популярні і перевірені двигуни
✔ Легка інтеграція з безліччю сервісів
✔ Відмінний функціонал і можливості зростання
✔ Зручна і інтуїтивно зрозуміла панель адміністратора

Розробка корпоративного сайту WordPress це правильне рішення для вашого бізнесу. У зв’язку з масовим відходом клієнтів в інтернет мати своє представництво в мережі необхідно кожної солідної компанії. Професійний підхід до створення корпоративного сайту дозволить виділитися на тлі конкурентів, залучити нових клієнтів, значно збільшивши прибуток компанії.

luchshiye plaginy bezopasnosti wordpress
Корпоративный сайт WordPress

⭐ ЩО ТАКЕ КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ WORDPRESS?

Корпоративний сайт це багатосторінковий ресурс, призначений для середніх і великих компаній. Головна мета створення донести інформацію про діяльність компанії, пропоновані товари і послуги якомога більшій кількості клієнтів в мережі. Це своєрідний філіал вашої організації в інтернеті, від якості якого безпосередньо залежить імідж фірми. Корпоративний сайт повинен максимально грамотно відображати основну інформацію про напрямки роботи компанії, елементи фірмового стилю, мати зручний функціонал. Користувач, який відвідує сайт вперше, повинен відразу зрозуміти, чим займається компанія і що вона може запропонувати, навіть якщо він ніколи про неї не чув.

⭐ Виділити кілька основних ЕЛЕМЕНТІВ УСПІШНОГО КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ WORDPRESS:

📌 Ефективний інтерфейс з грамотним дизайном, зручним для клієнтів, що відображає конкурентні особливості діяльності.

📌Стабільна і надійна робота ресурсу, яка досягається завдяки вибору якісного хостингу, надійної CMS і своєчасної технічної підтримки.

📌 Відповідність потребам цільової аудиторії: кожен відвідувач, заходячи на сайт, повинен швидко знаходити необхідні відомості.

📌 Регулярне оновлення контенту шляхом додавання цікавою і корисною клієнтам інформації в розділи каталогу, блог, новини.

📌 Просування ресурсу в мережі, що має на увазі вибір правильної маркетингової стратегії, настройку реклами, seo просування в пошукових системах.

⭐ ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ РОЗРОБКА КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ?

Багато підприємців напевно чули популярну фразу Білла Гейтса: «Якщо вас немає в інтернеті, значить, вас скоро не буде в бізнесі». Саме тому кожен власник компанії, що бажає досягти успіху на ринку, приймає рішення про створення власного сайту, навіть якщо діяльність фірми абсолютно не пов’язана з інтернетом.

Разработка корпоративного сайта
Разработка корпоративного сайта

⭐ РОЗРОБКА КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ ДОЗВОЛИТЬ ВИРІШИТИ ВАЖЛИВІ ЗАВДАННЯ:

✔ Розмістити у мережі детальну інформацію про діяльність компанії, пропоновані товари і послуги.
✔ Сформувати власний бренд в очах потенційних клієнтів, викликати довіру і повагу до компанії.
✔ Забезпечити конкурентоспроможність на ринку, виділившись на тлі конкурентів.
✔ Своєчасно інформувати цільову аудиторію про нові товари, програмах лояльності, акції та знижки.
✔ Організувати ділове спілкування між співробітниками компанії і партнерами.
✔ масштаб бізнес, в залежності від особливостей діяльності компанії залучаючи клієнтів з інших регіонів, міст або країн.
✔ Перетворити випадкових відвідувачів в потенційних клієнтів шляхом грамотного і зручного надання інформації.
✔ Переконати разового клієнта зробити повторну покупку або замовлення послуги, сформувавши групу постійних клієнтів.
✔ Отримати зворотній зв’язок від цільової аудиторії компанії шляхом організації опитувань на сайті, розміщення відгуків і коментарів до пропонованих товарів і послуг.

Терміни розробки корпоративних сайтів залежать від складності дизайну і функціоналу. Зверніться до наших фахівців для обговорення деталей і отримаєте професійну консультацію, яка стане першим кроком на шляху реалізації успішного проекту.

  • Ми завжди на зв’язку через зручні клієнту канали комунікації.
  • Надаємо поетапний звіт за результатами виконаної роботи.
  • Оперативно вносимо корективи в процесі роботи проекту.
  • Консультуємо і надаємо технічну підтримку.

Вартість розробки корпоративного сайту розраховується з урахуванням структури майбутнього ресурсу і набору стандартних і додаткових програмних модулів. Залежно від особливостей вашого бізнесу ми запропонуємо оптимальний варіант з урахуванням вашого бюджету.

Наша команда розробить якісний корпоративний сайт, який буде приносити стабільний дохід компанії. Виконаємо апгрейд існуючого проекту для підвищення його конверсії. Звертайтеся до нас для обговорення деталей проекту в зручний час!


⭐ Блог здавалося б найпростіший сайт, але це не так! Ваші матеріали повинні бути в топах пошукових систем і коли читач потрапляє на сторінки вашого сайту він повинен хотіти повернутися і читати публікації.

⭐ Лендінгем 🔥 Хочете швидко вивести на ринок продукт? Лендінгем може розповісти все про ваш продукт клієнту і привести його до покупки вашого товару або послуги. Лендінгем і правильна маркетингова стратегія дають Продажі.

⭐ Інтернет магазин 🛠 Ви задумалися всерйоз щодо інтернет магазину? Наша компанія спеціалізується на створення і просування інтернет магазинів під будь-яку групу товарів під керуванням CMS систем WordPressOpenCart та CS-Cart.

⭐ Веб-додатки (WEB APP) це система управління контентом написана на мові PHP або JavaScript. Веб-додаток може поєднувати в собі кілька мов програмування в залежності від розробників цього додатка. Всі додатки в основному пишуться за допомогою різних фреймворків таких, як наприклад LaravelVue.jsReact на сьогоднішній день один з найпопулярніших фреймворків.


🎯 SEO Просування сайтів 📌 На сьогоднішній день SEO просування це інструмент довгострокової роботи. Ваш сайт буде видно при органічному пошуку в топових позиціях. При правильній роботі з SEO ваші продукти з’являться в органічному пошуку на першій або другій сторінці через деякий час.

🎯 Просування в соціальних мережах SMM (social media marketing) один з інструментів інтернет-маркетингу. Суть SMM залучення клієнтів з соціальних мереж. За статистикою Marketing Sherpa, 95% людей від 18 до 34 років найзручніше стежити за брендом і взаємодіяти з ним саме через соцмережі.

🎯 Контекстна реклама Adwords для сайту в пошукових системах Google дуже ефективний інструмент просування. Цей інструменту дозволять вам привернути клієнтів і реалізувати будь-яку стратегію. Контекстна реклама Adwords це швидкий старт будь-якого продукту або сайту.


🛠 Інтеграція CRM систем з сайтом. Одні з основних CRM систем це Bitrix24, AmoCRM, ZOHO і інші популярні CRM системи. Існує безліч інтеграцій вже готових від розробників самої CRM системи тому створити взаємозв’язок сайтів під управлінням CMS WordPress OpenCart і CS-Cart c популярними CRM системами можливо.

Back to Top
Close Zoom