Промо-сайт

🔥 Промо-сайти і Лендінги

Landing Page лише однієї сторінки сайт, який закликає відвідувача до конкретної дії: підписка на розсилку, покупка квитка, скачування презентації, замовлення послуги і т. Д. Добре зарекомендувало себе рішення для більшості клієнтів і компаній.

Особливості Лендінга:
📌 Відбиває переваги товару / послуги
📌 відбудовувати компанію від конкурентів
📌 Задовольняє запити цільових клієнтів
📌 Мотивує на вчинення дії

Promo-site нестандартна посадкова сторінка для презентації нового продукту, лінійки товарів, заходи або програми лояльності. Ідеальне рішення для компаній і брендів. Промо-сайт, як ідеальна презентація продукту.

Особливості промо-сайту:
📌 Виділяється на тлі звичних сайтів
📌 Запам’ятовується і викликає емоції
📌 Ідеальний для відбудови від конкурентів
📌 Ознака великого бренду

🛠 ПРОМО-САЙТИ І Лендінги

✔ Маркетинговий аналіз — вивчення аудиторії та конкурентів, формує фундамент сайту.
✔ Продає текст — Донесення УТП і Офер зрозумілою для клієнтів мовою.
✔ Продуманий UX — Упаковка смислів та ідей в продуману структуру.
✔ Трендовий UI — Сучасний дизайн, який виділяє сайт серед сотень інших.
✔ Спецефекти — Анімація, переходи і складні ефекти для поліпшення взаємодії.
✔ Адаптивна верстка — Чистий код, щоб сторінка виглядала чудово на всіх пристроях.

ПРОМО-САЙТИ І Лендінги = Скільки коштує розробка односторінкового сайту? Вартість створення Лендінзі залежить від багатьох факторів, які змінюються, в залежності від завдання клієнта. З цієї причини ми не можемо призначити одну стандартну ціну для всіх.


🔔 SEO Просування сайтів На сьогоднішній день SEO просування це інструмент довгострокової роботи. Ваш сайт буде видно при органічному пошуку в топових позиціях. При правильній роботі з SEO ваші продукти з’являться в органічному пошуку на першій або другій сторінці через деякий час.

🔔 Просування в соціальних мережах SMM (social media marketing) один з інструментів інтернет-маркетингу. Суть SMM залучення клієнтів з соціальних мереж. За статистикою Marketing Sherpa, 95% людей від 18 до 34 років найзручніше стежити за брендом і взаємодіяти з ним саме через соцмережі.

🔔 Контекстна реклама Adwords для сайту в пошукових системах Google дуже ефективний інструмент просування. Цей інструменту дозволять вам привернути клієнтів і реалізувати будь-яку стратегію. Контекстна реклама Adwords це швидкий старт будь-якого продукту або сайту.

Back to Top
Close Zoom