Розробка сайтів

⭐ РОЗРОБКА САЙТІВ ПІД КЛЮЧ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО БІЗНЕСУ

Створення продають сайтів для успішного розвитку бізнесу — Розробка сайтів. Ми можемо запропонувати бюджетне експрес рішення, яке дозволить вам почати ваш бізнес в інтернеті в короткі терміни і при невеликих вкладеннях. Які питання вирішить сайт для вас і вашого бізнесу.

Залучення клієнтів — Сайт допомагає знаходити нових клієнтів в інтернеті. Якщо хтось десь почує від знайомих про вас і захоче дізнатися докладніше, про ваші послуги або товар, то швидше за все, він спробує знайти вас в інтернеті. Розробка сайтів від WikiOur.
Економія — На сьогоднішній день, сайт дозволяє фірмі або компанії заощадити на оренді приміщень, магазинів і офісів для зустрічі з клієнтами. Продавати товари та розповідати всю інформацію про товар можна і в інтернеті. Розробка сайтів від WikiOur.
Зручність — Наявність ресурсу в інтернеті спрощує спілкування з клієнтом в цілодобовому режимі, можна надати клієнтам максимально повну інформацію про пропонований товар і послуги в одному місці. Розробка сайтів від WikiOur.
Створення свого бренду — Раніше для створення іміджу і просування бренду використовували ЗМІ: телебачення, газети і радіо. Зараз це давно відійшло на другий план, і про образ компанії в першу чергу говорить її позиціонування в мережі. Розробка сайтів від WikiOur.

🛠 Сайт візитка — використовується для презентації послуги або продукції, так само підходить в якості портфоліо
🛠 Лендінг — Односторінковий сайт, головне завдання якого — отримання заявки або контактних даних від клієнта
🛠 Інтернет магазин — це сайт, який сфокусований саме на продажу товару в інтернеті.
🛠 Корпоративний сайт — це багатосторінковий сайт з детальною інформацією про послуги компанії

📌 РОЗРОБКА САЙТІВ — НА ЯКИЙ CMS СТВОРЮЮТЬ САЙТИ?

В основному ми створюємо сайти на платформі WordPress. Її величезним плюсом є саме проста в обігу, однак на те, щоб розібратися, як вона влаштована і як працює, вам буде потрібно час. А наші фахівці вже вміють працювати з цією платформою, і створять ваш сайт швидко і якісно.

📌 РОЗРОБКА САЙТІВ — ЧОМУ САМЕ WORDPRESS?

На сьогоднішній день завдяки wordpress, можна вирішити 100% завдань бізнесу, які хочуть якісно запустити свій продукт в інтернеті. Якщо раніше потрібен був програміст, верстальник і кілька місяців розробок, то за допомогою wordpress ці терміни зменшуються в рази і не вимагають подальшого утримання програміста, так як ви самі зможете вносити зміни на сайті в зручній системі управління.

📌 ЯК ДІЗНАТИСЯ ТОЧНУ вартість розроблення САЙТУ?

На вартість розробки впливають чотири чинники: складність функціональності, рівень унікальності дизайну, кількість блоків, обсяг роботи. Тому, точну суму можна визначити тільки після обговорення проекту з вами.

🛠 Розробка сайтів це складний індивідуальний проект, що враховує чимало параметрів і процесів. Вся робота ділиться на етапи в яких відповідно задіюється потрібну кількість ресурсів. Вартість створення проекту варіюється від завдань і вимог до майбутнього продукту.

Дизайн може бути заснований на шаблонах, це хороше рішення для більш бюджетних проектів, в яких пріоритет віддається швидкості реалізації. Однак унікальні дизайнерські рішення є кращим варіантом, оскільки відбувається проектування під потреби замовника і з урахуванням його особливостей. На обробку таких рішень потрібно більше часу, але і результат буде кардинально іншим.

Функціональність сайту є одним з основних факторів впливу на вартість. Адже чим більше функцій повинен виконувати сайт, тим більше часу і досвіду він потребує розробки. Наприклад, такі функції як багатомовність, експорт заявок, інтеграція з іншими сервісами вимагають пильної уваги фахівців.

Слід розуміти, що проект під ключ створюється індивідуально під ваш бізнес з урахуванням специфіки, без використання шаблонних дизайнерських рішень, скопійованих шматків коду і конструкторів сайтів. І це звичайно робить його кращим інструментом для розвитку вашого бізнесу і виходу на новий рівень.

📌 СКІЛЬКИ СКЛАДАЄ ЧАС РОЗРОБКИ САЙТУ?

Як правило, термін на розробку сайту — безпосередньо залежить від обсягу роботи, і точні терміни, ми називаємо перед початком роботи. Але в середньому, час створення сайту під ключ, такі: Час розробки Лендінзі з внесенням фінальних правок становить 5-7 днів. Час розробки корпоративного сайту становить 7-10 днів, але може бути більше в зв’язку з великою кількістю внутрішніх сторінок. Час розробки інтернет-магазину 10 — 15 в залежності від к-ть товарів.

📌 ЧИ МОЖНА У ВАС ЗАМОВИТИ САЙТ З РЕКЛАМОЮ?

Так, ми можемо зайнятися вашим просуванням під ключ.
Ви можете замовити розробку сайту, з подальшим створенням рекламної компанії. Таргетована або Контекстна реклама, ми зануримося в вашу задачу, з’ясуємо ваші переваги, а потім приведемо вашу цільову аудиторію на ново створений сайт.

⭐ Таргетована реклама — Настроїмо таргетовану рекламу на вашу цільову аудиторію для збільшення кількості продажів. Що вам дасть таргетована реклама:

Точність — Правильно налаштована рекламна кампанія буде націлена виключно на потрібну вам споживчу цільову аудиторію.
Універсальність — При налаштуванні таргетированной реклами просуваються практично будь-які товари і послуги. Тут можна запустити бізнес з нуля, створивши співтовариство і почавши продавати залученими користувачам.
Швидкість — Створення та налагодження рекламної компанії в Інстаграм, в залежності від досвіду роботи з рекламним функціоналом, займає менше 30 хвилин (якщо є готові матеріали). І ваша реклама вже зможе приносити результати
Масштабованість — Використовуючи сервіси Інстаграм можна почати з невеликих витрат на рекламу і якщо обрані вами мети приносять результати, поступово підвищувати витрати на рекламу.

⭐ SMM-просування — Комплексно займемося оформленням, веденням і просуванням ваших сторінок в соціальних мережах. Основні вигоди від SMM:

Залучення користувачів — Соціальні мережі то місце, де можна перехопити користувача, зацікавити і відправити на сайт. А в подальшому перетворити його в людини який буде вас радити іншим.
Розширення цільової аудиторії — При правильному підході можна зацікавити і залучити групи людей, які поки не розглядаю покупку товару або послуги, але найближчим часом готові піти на це.
Збільшення конверсії — Лояльні передплатники зроблять роботу за вас і публікацією вашої поділяться, і пост про вас напишуть, і друзям в коментарях порекомендують.
Зміцнення позицій — Коли на ваш сайт приходить багато трафіку з соціальних мереж, пошукові роботи оцінюють його корисним для користувачів і частіше заходять для перевірки контенту. Це в свою чергу, це впливає на підвищення позиції в пошукових запитах.


🎯 SEO Просування сайтів 📌 На сьогоднішній день SEO просування це інструмент довгострокової роботи. Ваш сайт буде видно при органічному пошуку в топових позиціях. При правильній роботі з SEO ваші продукти з’являться в органічному пошуку на першій або другій сторінці через деякий час.

🎯 Контекстна реклама Adwords для сайту в пошукових системах Google дуже ефективний інструмент просування. Цей інструменту дозволять вам привернути клієнтів і реалізувати будь-яку стратегію. Контекстна реклама Adwords це швидкий старт будь-якого продукту або сайту.

Back to Top
Close Zoom