Сайти під ключ

⭐ Створюємо сайти під ключ які продають!

Сайти під ключ 🎼 Ваші сайти як музичний інструмент, при правильному налаштуванні будуть звучати дивовижно і залучати все більше і біль користувачів.

Створюємо сайти під ключ які продають Ваш продукт. WikiOur Агентство повного циклу послуг зі створення та просування сайтів, а так само інтернет-маркетингу. Ми розробляємо технологічні рішення в європейському стилі. Повний відстеження всіх трендів і інноваційних рішень.

🛠 Сайти під ключ від WikiOur

🎸 Створення сайтів = Розробка дизайну і наповнення сайту з урахуванням всіх поставлених цілей, реалізація необхідного функціоналу для максимальної конверсії в заявку.

🎷 Дизайн = Розробка логотипу, айдентики (фірмовий стиль і брендинг), банерів для реклами і для друкованої продукції.

🎺 Таргет = Реклама, яка точно націлена на стать, вік, інтереси, географію вашого клієнта. Завдяки цьому ми можемо прогнозувати кількість заявок на ваш продукт.

🎹 PPC = Аналіз, настройка і оптимізація рекламних кампаній для отримання максимально ефективних показників в Google.

🥁 SMM = Просування в соціальних мережах, створення комплексу дій для підвищення впізнаваності бренду, збільшення продажів і створення контакту з клієнтом.

🎻 SЕО = Комплекс робіт з метою збільшення видимості сайту в пошукових системах по цільових запитах вашого бізнесу.

🎯 Напишемо мелодію, яка звучатиме вічно. Ну що почнемо просувати ваш продукт на просторах інтернету!


⭐ Блог здавалося б найпростіший сайт, але це не так! Ваші матеріали повинні бути в топах пошукових систем і коли читач потрапляє на сторінки вашого сайту він повинен хотіти повернутися і читати публікації.

⭐ Лендінгем 🔥 Хочете швидко вивести на ринок продукт? Лендінгем може розповісти все про ваш продукт клієнту і привести його до покупки вашого товару або послуги. Лендінгем і правильна маркетингова стратегія дають Продажі.

⭐ Корпоративний сайт 🔥 Ви хочете вивести Ваш бізнес на новий рівень! І це правильне рішення Ваші конкуренти напевно вже давно це зробили. Ми пропонуємо Вашій Бізнесу швидкий старт з корпоративним сайтом що дозволить збільшити генерацію лідів і приверне нових потенційних клієнтів в Вашу компанію.

⭐ Інтернет магазин 🛠 Ви задумалися всерйоз щодо інтернет магазину? Наша компанія спеціалізується на створення і просування інтернет магазинів під будь-яку групу товарів під керуванням CMS систем WordPressOpenCart та CS-Cart.

⭐ Веб-додатки (WEB APP) це система управління контентом написана на мові PHP або JavaScript. Веб-додаток може поєднувати в собі кілька мов програмування в залежності від розробників цього додатка. Всі додатки в основному пишуться за допомогою різних фреймворків таких, як наприклад LaravelVue.jsReact на сьогоднішній день один з найпопулярніших фреймворків.


🎯 SEO Просування сайтів 📌 На сьогоднішній день SEO просування це інструмент довгострокової роботи. Ваш сайт буде видно при органічному пошуку в топових позиціях. При правильній роботі з SEO ваші продукти з’являться в органічному пошуку на першій або другій сторінці через деякий час.

🎯 Просування в соціальних мережах SMM (social media marketing) один з інструментів інтернет-маркетингу. Суть SMM залучення клієнтів з соціальних мереж. За статистикою Marketing Sherpa, 95% людей від 18 до 34 років найзручніше стежити за брендом і взаємодіяти з ним саме через соцмережі.

🎯 Контекстна реклама Adwords для сайту в пошукових системах Google дуже ефективний інструмент просування. Цей інструменту дозволять вам привернути клієнтів і реалізувати будь-яку стратегію. Контекстна реклама Adwords це швидкий старт будь-якого продукту або сайту.

Back to Top
Close Zoom