Аналіз продукту та аудит сайту для Google Ads

Аналіз продукту та аудит сайту для Google Ads

Перш ніж приступити до налаштування реклами, необхідно ретельно проаналізувати продукт, що просувається або сайт. Необхідно вивчити конкурентів та цільову аудиторію клієнта. Контекстна реклама без попереднього аналізу аудиторії буде малоефективна.

Аналіз продукту та аудит сайту для Google Ads

Наші стратегії розробки рекламних кампаній завжди індивідуальні і не ґрунтуються на шаблонних рішеннях, що дозволить вашій рекламі виділитися серед конкурентів. За допомогою професійних інструментів збору статистики за пошуковими запитами, ми збираємо найбільшу і повну інформацію про те, що саме шукає ваша цільова аудиторія, що її цікавить у продукті, що просувається. Це дозволяє не тільки вибрати цільові ключові слова для вашого проекту, але, що важливіше, виключити нерелевантні запити, які за звичайного настроювання реклами можуть з’їдати значну частку бюджету.

Визначення показників ефективності кампанії. Ми визначаємо ключові показники ефективності (KPI), на основі яких будуватиметься стратегія ведення контекстної реклами. Крім цього, ми налаштовуємо в системах аналітики цілий пакет індивідуальних цілей, звітів та показників, які дозволяють глибше аналізувати поведінку користувачів на сайті, визначати перспективну аудиторію та працювати над збільшенням їх взаємодії з проектом (купівлі, впізнаваність, лояльність, зацікавленість).

На основі отриманих даних за проектом пропонуємо індивідуальну схему запуску реклами, яка передбачає спеціально підібрані під проект інструменти та стратегії. У результаті вже на початковому етапі ви отримуєте ефективну та висококонкурентну позицію у пошуку, що дає вам можливість зайняти найкращі ніші за меншої ціни.

Сподобався пост 👍 поділися

Аналіз продукту та аудит сайту для Google Ads

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on reddit
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email