Інтернет Маркетинг Контекстна реклама та SMM

Реклама Facebook & Instagram

Інтернет Маркетинг Контекстна реклама та SMM

Отримуйте нових клієнтів за допомогою потужних маркетингових інструментів, таких як Контекстна реклама та SMM

Інтернет Маркетинг Контекстна реклама та SMM

Тільки цільова аудиторія!
Контекстна реклама є невід’ємною складовою маркетингу. Конкуренти дедалі більше перегрівають ринок високими ставками. На ринку контекстної реклами постійно з’являються нові правила та гравці, а за ними і ще ефективніші підходи.

Реклама один із основних «китів», на яких будується та тримається робота будь-якої компанії, підприємства, бізнесу. Адже саме завдяки їй можна розповісти про свій продукт/послугу, залучити нових клієнтів, створити хорошу репутацію та багато іншого.

Контекстна реклама
Контекстна реклама Google Ads для сайту в пошукових системах Google є дуже ефективним інструментом просування. Цей інструмент дозволить вам залучити клієнтів та реалізувати будь-яку стратегію. У Google Ads багато можливостей для оптимізації великої інформації. Контекстна реклама Adwords це швидкий старт будь-якого продукту чи сайту. Без професіоналів у цій галузі просто не обійтися. Ви можете просто злити свій бюджет, не отримавши високого відгуку від реклами. Ми знаємо, як ефективно використовувати ці інструменти для отримання прибутку та просування сайтів.

Перш ніж приступити до налаштування реклами, необхідно ретельно проаналізувати продукт, що просувається або сайт. Необхідно вивчити конкурентів та цільову аудиторію клієнта. Контекстна реклама без попереднього аналізу аудиторії буде малоефективна.

Наші стратегії розробки рекламних кампаній завжди індивідуальні і не ґрунтуються на шаблонних рішеннях, що дозволить вашій рекламі виділитися серед конкурентів. За допомогою професійних інструментів збору статистики за пошуковими запитами, ми збираємо найбільшу і повну інформацію про те, що саме шукає ваша цільова аудиторія, що її цікавить у продукті, що просувається. Це дозволяє не тільки вибрати цільові ключові слова для вашого проекту, але, що важливіше, виключити нерелевантні запити, які за звичайного настроювання реклами можуть з’їдати значну частку бюджету.

Визначення показників ефективності кампанії. Ми визначаємо ключові показники ефективності (KPI), на основі яких будуватиметься стратегія ведення контекстної реклами. Крім цього, ми налаштовуємо в системах аналітики цілу низку індивідуальних цілей, звітів та показників, які дозволяють глибше аналізувати поведінку користувачів на сайті, визначати перспективну аудиторію та працювати над збільшенням їх взаємодії з проектом (купівлі, впізнаваність, лояльність, зацікавленість).

На основі отриманих даних за проектом пропонуємо індивідуальну схему запуску реклами, яка передбачає спеціально підібрані під проект інструменти та стратегії. У результаті вже на початковому етапі ви отримуєте ефективну та висококонкурентну позицію у пошуку, що дає вам можливість зайняти найкращі ніші за меншої ціни.

SMM просування у соціальних мережах
Залучення нової аудиторії неминуче призводить до збільшення продажів товарів та послуг! Користувачі соцмереж відрізняються вищою лояльністю до бренду, і відсоток повторних покупок серед них значно вищий, ніж серед тих, хто прийшов на ваш сайт із пошукових систем. Ваш бренд стає більш відомим, що позитивно впливає на проведення наступних рекламних кампаній як в інтернеті, так і за допомогою інших каналів комунікації.

Просування в соціальних мережах це ефективний спосіб підвищити прибуток і стати незабутнім. Соцмережі є практично невичерпним джерелом для формування та розширення бази потенційних клієнтів. Підтримуючи постійну маркетингову комунікацію, Ви маєте можливість отримувати майже миттєвий зворотний зв’язок від цільової аудиторії та оперативно коригувати свої маркетингові дії.

Сподобався пост 👍 поділися

Інтернет Маркетинг Контекстна реклама та SMM

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on reddit
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email