Лендінги

Лендінги WordPress. Бажаєте швидко вивести на ринок продукт чи послугу – лендинг може розповісти про ваш продукт клієнту та привести його до покупки вашого товару чи послуги

⭐ Лендінги WordPress
Лендинги

Лендінги WordPress

Бизнес лендинг это одна страница продукта на которой располагаются все преимущества вашего товара или услуги с описанием, формой заказа с онлайн чатом, фотографиями и т.д. На лендинге необходимо размещать всевозможными заманивающими клиента блоками которые должны призывать к действию или покупке продукта а так же максимально раскрыть предлагаемый товар или услугу.

Лендінги під керування WordPress

Кращі лендинги, як правило, будуються на WordPress це найшвидший і найдешевший спосіб запуску одного сторінкового сайту. З CMS WordPress можна швидко створити хороший лендинг, а також підключити будь-які модулі для різних цілей.

Робочі лендинги містять мінімум SEO і більше націлені на конкретну маркетингову мету. Сам по собі односторінковий сайт по пріорі не може вийти в топ пошукових систем і почати продавати Ваш продукт без реклами на одному лише SEO.

ЛЕНДІНГ

Одна бездоганна сторінка сайту, яка розповість все про ваш продукт

🔥 8000 ₴

Best Designs LENDING

Вже SEO оптимізовано

Адаптований під усі пристрої

Тех підтримка 7 днів

Лендінг

Розробка лендингів під будь-яку групу товарів чи послуг. Ексклюзивні лендинги, що продають від WikiOur.

Що входить у вартість робіт:

📌 Розробка індивідуального дизайну посадкової сторінки під вашу групу товарів або послуги відповідно до тематики продукту
📌 Форма зворотнього зв’язку
📌 Карта Google
📌 Налаштування та оптимізація хостингу
📌 Встановлення та налаштування CMS WordPress
📌 Забезпечення безпеки сайту
📌 SEO оптимізація під пошукові системи
📌 Підключення аналітики Google
📌 Підключення онлайн чату

Одна посадкова сторінка сайту на якій розміщені елементи, що розкривають усі переваги продукту або послуги. На цій сторінці передбачені всі елементи, які нададуть цільовому користувачеві максимально необхідну інформацію та закликають до подальших дій.

Тех підтримка 7 днів

Хостинг WikiOur ⭐ 3 місяці безкоштовного хостингу

Супровід сайтів

Після розробки сайту його потрібно підтримувати в належному стані і постійно розвивати для того, щоб пошукові системи бачили, що сайт живий і несе користь його користувачам, таким чином ваш сайт буде набирати рейтинги в інтернеті і стабільно тримати свої позиції в пошуковій видачі. Також потрібно стежити за технічною частиною сайту, проводити своєчасні оновлення життєво важливих ресурсів та контролювати безпеку ресурсу та роботу хостингу.

Інтернет маркетинг

Інтернет маркетинг є невід’ємною частиною просування будь-якого сайту, за допомогою якісного інтернет маркетингу ви збільшите трафік і кількість нових клієнтів, а також підвищите впізнаваність свого бренду

ЛЕНДІНГ