Реклама Facebook & Instagram

Просування в соціальних мережах реклама Facebook і Instagram це ефективний спосіб підвищити прибуток і стати незабутнім

📍 SMM Маркетинг
Реклама Facebook & Instagram

Просування у соціальних мережах SMM (social media marketing) один із інструментів інтернет-маркетингу. Суть SMM – залучення клієнтів із соціальних мереж. За статистикою Marketing Sherpa, 95% людей від 18 до 34 років найзручніше стежити за брендом та взаємодіяти з ним саме через соцмережі.

SMM найпотужніший інструмент маркетингу

Соцмережі є практично невичерпним джерелом для формування та розширення бази потенційних клієнтів. Підтримуючи постійну маркетингову комунікацію SMM, Ви маєте можливість отримувати майже миттєвий зворотний зв’язок від цільової аудиторії та оперативно коригувати свої маркетингові дії. Реклама Facebook та Instagram відмінний інструмент для маркетингу.

Реклама Facebook та Instagram дає можливість:

🏷 Залучити нових клієнтів
🏷 Підвищити впізнаваність бренду
🏷 Утримати лояльність клієнтів
🏷 Звертатися адресно до цільової аудиторії
🏷 Підвищувати лояльність цільової аудиторії до бренду
🏷 Збільшувати конверсію
🏷 Розширити базу потенційних клієнтів

Залучення нової аудиторії неминуче призводить до збільшення продажу товарів та послуг. Користувачі соцмереж відрізняються вищою лояльністю до бренду, і відсоток повторних покупок серед них значно вищий, ніж серед тих, хто прийшов на ваш сайт із пошукових систем.

Ваш бренд стає більш відомим, що позитивно впливає на проведення наступних рекламних кампаній як в інтернеті, так і за допомогою інших каналів комунікації.

Налаштування реклами Facebook & Instagram

SMM це те, що необхідно кожному бренду, незалежно від його віку, масштабу та тематики. Отримуйте клієнтів у Вашому бізнесі через 24 години після запуску реклами з високою окупністю. Наведемо нових клієнтів для Вашого бізнесу із таргетованої реклами у Соціальних мережах.

Інтернет маркетинг

Інтернет маркетинг є невід’ємною частиною просування будь-якого сайту, за допомогою якісного інтернет маркетингу ви збільшите трафік і кількість нових клієнтів, а також підвищите впізнаваність свого бренду

Налаштування реклами Facebook