Рекламні оголошення Google Ads

Рекламні оголошення Google з це інструмент для швидкого досягнення своїх цілей збільшення відвідуваності сайту, дзвінків та залучення нових лідів

Реклама Facebook & Instagram

Налаштування реклами Google Ads

Контекстна реклама Google Ads для сайту в пошуковій системі Google є дуже ефективним інструментом просування. Даний маркетинговий інструмент дозволить вам залучити максимально швидко нових клієнтів. Контекстна реклама Google Ads – це швидкий старт для будь-якого продукту або сайту.

⭐ Стратегії розробки рекламних кампаній завжди індивідуальні та ґрунтуються на цільовій аудиторії. За допомогою професійних інструментів збору даних за пошуковими запитами, ми збираємо велику інформацію про те, що саме шукає ваша цільова аудиторія і що її цікавить у продукті, що просувається.

⭐ Зібрані дані дозволяють не тільки вибрати цільові ключові слова для вашого оголошення, але й виключити нерелевантні запити, які при звичайному налаштуванні реклами можуть з’їдати значну частку бюджету.

Що входить до послуг налаштування Google Ads:

⚙ Аналіз пошукових запитів
⚙ Аналіз конкуренції
⚙ Створення рекламного оголошення
⚙ Вибір ключових слів для показу
⚙ Налаштування націлювання для показу
⚙ Додавання мінус слів
⚙ Визначення цілей
⚙ Додавання контактних даних
⚙ Додавання посилання на цільову сторінку

Налаштування рекламних оголошень Google Ads

Проводимо налаштування рекламних оголошень Google Ads згідно тематики продукту або послуг, що просувається, формуємо оголошення – заголовки, опис, зображення, підбираємо необхідні ключові слова, встановлюємо регіон і час показу оголошень.

Інтернет маркетинг

Інтернет маркетинг є невід’ємною частиною просування будь-якого сайту, за допомогою якісного інтернет маркетингу ви збільшите трафік і кількість нових клієнтів, а також підвищите впізнаваність свого бренду

Налаштування оголошень Google Ads