Сайт під ключ від WikiOur

Интернет магазин, лендинг или каталог товаров?

Сайт під ключ від WikiOur

Компанія WikiOur займається створенням та просуванням різних сайтів та веб-додатків. Якщо Ви задумалися про новий сайт або хочете покращити позицію в інтернеті, то ви на правильному шляху. Наша команда створює чудові веб сайти та програми для бізнесу. Створення та просування сайтів від WikiOur – це гарантований успіх Вашого проекту.

Сайт під ключ від WikiOur

Створюємо Сайт під ключ, який продасть Ваш продукт або представить вашу компанію в інтернеті. WikiOur Агентство повного циклу послуг зі створення та просування сайтів, а також інтернет-маркетингу. Ми розробляємо технологічні рішення у європейському стилі. Повне відстеження всіх трендів та інноваційних рішень.

🎸 Створення сайтів = Розробка дизайну та наповнення сайту з урахуванням усіх поставлених цілей, реалізація необхідного функціоналу для максимальної конверсії в заявку.
🎷 Дизайн = Розробка логотипу, айдентики (фірмовий стиль та брендинг), банерів для реклами та для друкованої продукції.
🎺 Таргет = Реклама, яка точно націлена на стать, вік, інтереси, географію вашого клієнта. Завдяки цьому ми можемо прогнозувати кількість заявок на продукт.
🎹 PPC = Аналіз, налаштування та оптимізація рекламних кампаній для отримання максимально ефективних показників у Google.
🥁 SMM = Просування в соціальних мережах, створення комплексу дій для підвищення впізнаваності бренду, збільшення продажів та створення контакту з клієнтом.
🎻 SЕО = Комплекс робіт з метою збільшення видимості сайту в пошукових системах за цільовими запитами вашого бізнесу.

Сайт під ключ Створення та просування сайтів

Ми можемо запропонувати швидкий старт будь-якого сайту на базі CMS WordPress це одна з найпопулярніших систем управління контентом для будь-якого сайту від блогу до маркетплейсу. На базі WordPress ми реалізуємо будь-який проект чи то корпоративний сайт чи інтернет магазин у найкоротші терміни. Побудова та запуск проекту з WordPress займе не більше двох трьох тижнів, залежно від обсягу контенту. Перевага WordPress перед іншими CMS полягає у зручності керування сайтом у подальшому і в наявності вже готових рішень під будь-який бізнес, що здешевлює створення сайту та збільшує швидкість розробки.

Інтернет магазини WordPress / OpenCart / CS-Cart

Для інтернет-магазинів можна використовувати як WordPress, так і OpenCart чи CS-Cart. На цих CMS побудовано тисячі сайтів із товарами та послугами. Для цих систем керування контентом також є безліч готових шаблонів і модулів, які можна налаштувати під ваш бізнес і швидко запустити інтернет магазин.

Веб програми та преміальний дизайн

Що стосується веб-додатків і написання нових преміальних дизайнів і додатків з різним індивідуальним функціоналом, то це звичайно ж можливо і ми з радістю створимо для вас преміальний веб-додаток. Але ви повинні так само враховувати, що розробка такого продукту займає багато часу і чималого бюджету.

Сайт під ключ Просування сайту

Ми працюємо як з SEO просування в органічному пошуку так і із застосуванням маркетингових інструментів таких як Google Adwords для роботи з контекстною рекламою, Facebook Ads для просування продуктів у Facebook та Instagram (SMM). Також залежно від ваших цілей ми підключаємо інші рекламні інструменти збільшення охоплення аудиторії. Правильний маркетинг це одна з ключових застав вашого успіху.

Сподобався пост 👍 поділися

Сайт під ключ від WikiOur

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on reddit
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email