SEO Просування сайтів

На сьогоднішній день SEO просування є інструментом довгострокової роботи. Що Вам дасть SEO? Ваш сайт буде видно під час органічного пошуку в топових позиціях. При правильній роботі з SEO ваші продукти з’являться в органічному пошуку на першій або другій сторінці через деякий час. Щоб з’явитися в топ 5 або 10, необхідно не тільки SEO оптимізація, але і правильна маркетингова компанія і хороший бюджет. Тільки сукупність всіх факторів просування сайту може дати такий результат. Дуже важливо перед початком роботи з SEO оптимізацією упорядкувати весь сайт так як якщо будуть якісь проблеми з сайтом, то нормального результату неможливо буде досягти.

Що дає SEO Просування сайтів

SEO просування дасть Вам велику перевагу у подальшій роботі. Провівши один раз правильне SEO просування вашого сайту вам більше не потрібно постійно вкладати великі суми в рекламу так як сайт буде виведений в ТОП і рекламний бюджет можна буде значно скоротити. Правильне SEO просування у зв’язці з маркетингом виявить себе в найкоротший час і Ви почнете поступово знижувати витрати на рекламу.

👍 Щоб торгівля в інтернеті приносила Вам справді великі гроші, створити якісний сайт лише півсправи. Важливо ще залучити потік клієнтів. У цьому допоможе SEO від WikiOur Studio. Ми застосовуємо різні методи та SEO-інструменти для залучення теплих клієнтів, які вже зацікавлені у Ваших послугах!

⭐ Збільшуємо заявки
⭐ Економимо бюджет
⭐ Підвищуємо продаж

👉 За допомогою SEO-просування ми залучаємо на сайти наших клієнтів теплу цільову аудиторію, зацікавлену в рекламованих товарах та послугах.

💪 SEO це робочий інструмент, який вирішує завдання цільового пошукового трафіку у будь-яких нішах.

🏷 Мінімальний приріст трафіку + 60%
🏷 Середній приріст трафіку + 80%
🏷 Максимальний приріст за рік + 170%

Просувайте свої сайти з SEO від WikiOur

SEO просування є інструментом для довгострокових стратегій. За допомогою SEO постійно зростає обсяг безкоштовного трафіку з пошукових систем та знижується вартість ліда.

Увімкніть SEO-оптимізацію в пул інструментів для ефективного інтернет-маркетингу. Ваш бізнес виросте від притоку безкоштовного пошукового трафіку і вкотре зменшить витрати на залучення нових лідів.

📌 Аналіз сайту та тематики
📌 Аналіз конкурентів
📌 Аналіз індексу в пошукових системах
📌 Формування пошукових запитів
📌 Внутрішня оптимізація сайту
📌 Внутрішня перелінковка
📌 Оптимізуємо контент
📌 Додаємо ключові слова
📌 Додаємо мета опис
📌 Перевіряємо наявність H1/H2/H3
📌 Проводимо поетапну оптимізацію
📌 Перевірка файлів robots.txt та sitemap
📌 Перевірка на дублі сторінок та помилки

SEO для сайтів від WikiOur

SEO START

Виводимо сайти у ТОП пошукових систем

🎖 8000 ₴

До 10 сторінок

Оптимізація сайту

Створення семантики

Додавання ключових слів

SEO BUSINESS

Виводимо сайти у ТОП пошукових систем

🎖35000 ₴

До 50 сторінок

Оптимізація сайту

Створення семантики

Додавання ключових слів

SEO PREMIUM

Виводимо сайти у ТОП пошукових систем

🎖 65000 ₴

До 100 сторінок

Оптимізація сайту

Створення семантики

Додавання ключових слів

Супровід сайтів

Після розробки сайту його потрібно підтримувати в належному стані і постійно розвивати для того, щоб пошукові системи бачили, що сайт живий і несе користь його користувачам, таким чином ваш сайт буде набирати рейтинги в інтернеті і стабільно тримати свої позиції в пошуковій видачі. Також потрібно стежити за технічною частиною сайту, проводити своєчасні оновлення життєво важливих ресурсів та контролювати безпеку ресурсу та роботу хостингу.

SEO просування SEO START
SEO просування SEO BUSINESS
SEO просування SEO PREMIUM