Таргетинг – SMM просування

Создание страниц и групп в социальных сетях - WikiOur

Таргетинг – SMM просування

WikiOur допоможе вам придбати нових клієнтів і повернути старих, а також розвинути ваш бренд або продукт у соціальних мережах.

Таргетинг – SMM просування

SMM це те, що необхідно кожному бренду, незалежно від його віку, масштабу та тематики
Отримуйте нових клієнтів через 24 години після запуску реклами з високою окупністю. Наведемо нових клієнтів для Вашого бізнесу із таргетованої реклами у Соціальних мережах.

Гнучка рекламна стратегія дозволить Вам:
💢 Підвищити впізнаваність бренду
💢 Утримати лояльність клієнтів
💢 Звертатися адресно до цільової аудиторії
💢 Підвищувати лояльність цільової аудиторії до бренду
💢 Збільшувати конверсію

Що дає Таргетинг – SMM просування
📌 Можливості — Сотні, тисячі, мільйони Ваших потенційних клієнтів зараз знаходяться в різних соціальних мережах і не знають про Вас. SMM новий канал для Вашого бізнесу, що дозволяє вирішити цю проблему.
📌 Репутація — Набридло відповідати клієнтам на сотнях форумів? Не витрачайте час, нехай вони пишуть прямо у Вашій групі. Таким чином Ви не тільки зможете моментально вирішити всі питання, але і підвищити лояльність своєї аудиторії.
📌 Ефективність — Після запуску рекламної кампанії Ви отримуєте динамічне зростання потенційних клієнтів у групі або на своєму сайті.
📌 Збільшення продажів — Таргетинг у соцмережах дозволяє показувати рекламні оголошення максимально зацікавленим у вашому реченні людям, через що рівень конверсії зростає, продажів стає більшим, а прибуток вищий.
📌 Оптимізація бюджету — Точні налаштування реклами, що таргетують, роблять цей інструмент недорогим і результативним каналом продажів. Використовуючи націлення, досягти потоку клієнтів Ви зможете з невеликим бюджетом. Навіть якщо у Вас немає свого сайту.
📌 Довіра до бренду – Ви можете рекламувати практично будь-які продукти, пропозиції, акції та новинки: таргетована реклама обов’язково приверне увагу потенційних клієнтів до Вашої компанії.

🔥 Конвертуємо відвідувачів у клієнти, проводимо аналіз, збільшуємо конверсію та продаж. Повертаємо на сайт тих, хто хотів зробити звернення, але не зробив цього.

Сподобався пост 👍 поділися

Таргетинг – SMM просування

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on reddit
Share on skype
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email