Веб студія ціни

Кращі ціни на створення сайтів від WEB Studio WikiOur. Веб студія ціни на створення сайтів 2021.

Ми створюємо приголомшливі сайти за низькими цінами для цього сегмента. Ми хочемо щоб бізнес в Україні розвивався і приносив прибуток власникам бізнесу і тому ми прийняли рішення про низькі ціни для наших клієнтів при цьому якість нашої роботи залишається на високому рівні. Так що вперед до нових вершин!

⭐ Сайт на базі WordPress від 100 $

Запуск сайту на базі найпопулярнішою CMS системі в усьому світі WordPress. Ми розгорнемо для Вас відмінний оптимізований сайт за лічені дні. В нашій колекції безліч готових дизайнів і модулів на всі випадки життя. Швидкий старт з WordPress будь-якого сайту від блогу до інтернет-магазину. Всі сайти відмінно SEO оптимізовані і готові до старту.

⭐Інтернет-магазин на WordPress від 500 $

Запуск повноцінного інтернет-магазину під управлінням WordPress. Ця система управління контентом дає можливість запустити повноцінний інтернет магазин з усіма необхідними функціями для продажу ваших продуктів. WordPress найпоширеніша система управління сайтом у всьому світі. У нас є вже готові рішення для швидкого старту Вашого магазину. Шикарні готові дизайни. Модулі оплати та доставки. Онлайн чат підтримки клієнта. Інтеграція з популярними CRM системами.

Інтернет-магазин на OpenCart від 700 $

Запуск Інтернет-магазин під керуванням CMS OpenCart. Професійна система управління інтернет магазинами з усіма необхідними функціями. Є безліч готових і перевірених рішень. Відмінні оптимізовані дизайни. Модулі оплати та доставки товару. Всі сайти вже SEO оптимізовані. Інтеграція з популярними CRM системами і 1С. Онлайн чат підтримки клієнта. Одним словом, є все що може знадобитися для швидкого запуску вашого магазину.

Інтернет-магазин на CS-Cart від 1000 $

Запуск інтернет-магазину під управлінням CS-Cart. Миттєвий старт з системою управління магазином CS-Cart. Ми розгорнемо вам повноцінний магазин за лічені дні. У базі вже є все для продажу будь-яких продуктів. Готові рішення від WikiOur з модулями оплати і доставки товару. Відмінні адаптовані дизайни магазинів. Повна SEO оптимізація. Онлайн чат підтримки клієнта.

Корпоратівний сайт від 300 $

Запустимо для Вас корпоративний сайт під управлінням WordPress з усіма необхідними функціями і сторінками. У нашому арсеналі є безліч перевірених робочих рішень для вашого нового сайту. Всі дизайни оптимізовані під будь-які пристрої і браузери. Є безліч готових модулів на всі випадки життя. Форми зворотнього зв’язку і підписки. Чат онлайн для зв’язку з клієнтом. Інтеграція з популярними CRM системами і багато іншого.

Лендінг — промо сайт від 250 $

Уявімо ваш продукт в кращому вигляді. Лендінзі на базі WordPress є найпоширенішими промо сайтами у всьому світі. У нас є безліч готових рішень для швидкого старту. Так само ми підключимо чат онлайн і інтегруємо ваш сайт з одного з популярних CRM системою. У нас є вже готові модулі на всі випадки життя. При необхідності підключимо оплату і доставку товару.

Блог від 100 $

Створимо приголомшливий SEO оптимізований блог. У нас є безліч готових рішень для професійних блогерів. Інтеграції вашого блогу з соціальними мережами. Шикарні оптимізовані дизайни. Різні модулі опитувань. Чати для сайту. І все це робиться за лічені дні з системою управління контентом WordPress. Завдяки правильній SEO оптимізації ваші пости будуть займати лідируючі позиції в пошуку.

⭐Аудіт сайту і конкуренції 250 $

Проведемо повний аудит вашого сайту. Що входить в аудит: пошукова аналітика, моніторинг позицій, аналіз конкурентів, повний аудит самого сайту, аналіз ключових слів, аналіз посилань. Весь аудит надамо в повних розгорнутих звітах в форматі exel.

Back to Top
Close Zoom